הצוות

תמונה של - אסף סימון
אסף סימון מנכ"ל החברה
האני מאמין שלי: "הקשבה מלאה לצורכי הדיירים מונעת מחלוקות רבות ומביאה למוצר סופי באיכות הטובה ביותר ולשביעות רצון הדיירים"

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון, תואר שני במשפטים ותואר שני במנהל עסקים למנהלים (EMBA). בעל עבר עשיר בתפקידים בתחום הכלכלי והפיתוח העסקי. מתחייב, בענף ובתקופה הרוויים באי ודאות, לקבל החלטות מושכלות תוך ניתוח מכלול הסיכונים בצורה היעילה ביותר והמהירה ביותר. אפריקה התחדשות עירונית הינה בעלת יתרונות רבים אשר מאפשרים לנו לנהל עבורכם את תהליך ההתחדשות על הצד הטוב ביותר ובשקט נפשי. בואו להיות שותפים לדרך עם חברה יעילה, רווחית ובעלת יתרון בר קיימא על מתחריה, שיכולה להשיא ערך לסובבים אותה - הן לבעלי המניות, הן ללקוחות והן לשותפים.


תמונה של - חיים דוד
חיים דוד סמנכ"ל הנדסה
האני מאמין שלי: "מוסר עבודה גבוה, יושר והגינות מובילים להישגים"

שלום רב, שמי חיים דוד, אני מהנדס אזרחי בוגר לימודי התחום בטכניון, ובעל ותק, ניסיון ומוניטין עשירים בתחום, בין היתר בבניית קניון ארנה ושני מגדלי המגורים היוקרתיים שבמתחם, ובניהול פרויקטי מגורים שונים, לרבות פיתוח ציבורי, עבור חברות נדל"ן גדולות. משנת 2011 אני מוביל פרויקטי מגורים גדולים עבור "אפריקה מגורים" מקבוצת "אפריקה ישראל", ולמעלה משנתיים משמש כמהנדס חברת "אפריקה התחדשות עירונית", בניהול פרויקטי מגורים של תמ"א 38. אני מאמין שמוסר עבודה גבוה, יושר והגינות מובילים להישגים, ובדרך זו אפעל גם בניהול הפרויקט בבניינכם. אני מתחייב כי תכנון וביצוע תהליך התמ"א בבניינכם יתרחש בזמן הקצר ביותר האפשרי, תוך שמירה על סטנדרטי הבנייה הגבוהים של קבוצת "אפריקה ישראל".


תמונה של - עו"ד איתן סדן
עו"ד איתן סדן סמנכ"ל פיתוח עסקי
האני מאמין שלי: "הניסיון קובע! מי שלא נשם אבק דרכים, לא ישאף אוויר פסגות"

שמי איתן סדן, אני עו"ד בעל תואר ראשון במשפטים ובמנהל עסקים עם התמחות במימון, המשמש כמנהל פיתוח עסקי ב"אפריקה התחדשות עירונית", ואחראי על ניהול פרויקט התמ"א בבניינכם. אני דוגל בסבלנות, בהקשבה, ובטיפול אישי ומקצועי בכם, לקוחותינו, ומאמין שיחד נוכל להגשים את מטרתנו המשותפת: בניית דירות חדשות, בטיחותיות ומרווחות בסביבה נעימה, עבורכם ולמענכם. המוטו שלי הוא "מי שלא נשם אבק דרכים, לא ישאף אוויר פסגות", ואת אוויר הפסגות הזה, תרתי משמע, בכוונתי להביא אליכם.


תמונה של - נעמה גברא
נעמה גברא אדריכלית החברה
האני מאמין שלי: "תכנון פונקציונאלי לנוחות מרבית, תוך שמירה על עיצוב איכותי"

שמי נעמה גברא, אני אדריכלית בניין ובוגרת לימודי הטכניון, בעלת ניסיון רב בתכנון מבני תמ"א 38, ובעיצוב פנים לבתים ולמשרדים. אני דוגלת במקצועיות ובעבודת צוות, תוך שקיפות מלאה מול לקוחותינו, ומאמינה שרק דרך עבודה זו מובילה לתוצאות מנצחות. התמחותי היא בתכנון מבנים המשלבים פונקציונאליות ונוחות מרבית מצד אחד, תוך הקפדה על עיצוב איכותי ומודרני מן הצד האחר, ואת הידע, הניסיון והמוניטין הרבים שצברתי בתחום, בכוונתי ליישם גם בפרויקט התמ"א בבניינכם.


תמונה של - קורל אורגד
קורל אורגד מנהלת פרויקטים
האני מאמין שלי: "בית הוא הרבה מעבר לארבעה קירות. בית הוא הלב, הזיכרונות, התחושות והחוויות של האדם הגר בו - ומתוך תובנה זו אני פועלת"

אני עו"ד ומגשרת מוסמכת, ובתפקידי אני מנהלת הפרויקטים של אפריקה התחדשות עירונית. ככזו, אלווה כל אחד מכם, יד ביד, בסבלנות ובהקשבה, כל הדרך לביתכם החדש. אני מביאה עמי ידע בנדל"ן ובתחומים משיקים, ניסיון ומקצועיות בלתי מתפשרת עד לפרט האחרון. חוזקות אלו, בשילוב עם ערכים של מסירות, אותנטיות, אמינות ויחס שווה לכל אדם - הם המצפן שלי בחיים האישים והמקצועיים, כאחד. אני כאן כדי להפוך את הדרך המשותפת שלנו לחוויה נעימה, מוצלחת ובטוחה. דרך שבסופה תוכלו להרגיש שוב בבית.


תמונה של - ליבי חלבי
ליבי חלבי רכזת פרויקטים
האני מאמין שלי: "הצלחה גדולה מתחילה מהפרטים הקטנים"

בוגרת לימודי אדריכלות ועיצוב פנים. עיקר תפקידי בפיתוח עסקי, פרסום וריכוז מידע נתוני הפרויקטים בחברה. עבדתי בחברה-האם, "אפריקה ישראל מגורים", במשך כ-12 שנים ונכנסתי לחברת "אפריקה התחדשות עירונית" עם ניסיון רב וידע נרחב בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ופינוי-בינוי בפרט. חשובים לי מאוד מוסר העבודה, הסדר וירידה לפרטים הקטנים. שרות טוב מבחינתי הוא בראש המעלה וכך אני פועלת. אני מאמינה שבזכות שיתוף פעולה ועבודת צוות טובה, נוביל את תחום ההתחדשות העירונית בארץ.


תמונה של - עדי מזרחי
עדי מזרחי אחראית בקרה תקציבית
האני מאמין שלי: "כל אדם יכול להמשיך הרבה מעבר לנקודה בה הוא חושב שהוא כבר לא יכול"

בוגרת תואר ראשון ושני במנהל עסקים עם התמחות במימון. בעלת שנים של ניסיון בתחום. את עבודתי בחברה התחלתי בחברה-האם, אפריקה ישראל מגורים, ולאחר כשנתיים עברתי לעבוד תחת אפריקה התחדשות עירונית. במסגרת תפקידי, אני אחראית על המערך התקציבי של הפרויקטים השונים, לרבות קשר עם הדיירים משלב הפינוי, לאורך תקופת ההריסה, הבנייה ועד האכלוס, וכל זאת תוך הקפדה ואחריות מלאה. אני אוהבת לעבוד עם אנשים, מאמינה שחשוב להבין, להקשיב ולתת שירות אדיב ונעים. בסופו של דבר, הדיירים הם השותפים שלנו לדרך ושותפים להצלחה.


תמונה של - חן מרציאנו
חן מרציאנו מנהלת לשכת מנכ"ל
האני מאמין שלי: "תשאף לירח, מקסימום תיפול בין הכוכבים"

בוגרת תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית, במסגרת תפקידי אמונה על ניהול המשרד הכולל בין היתר תיאום כנסי חתימות דיירים ומתן שירות אדמיניסטרטיבי לכל הצוות בכלל ולאסף המנכ"ל בפרט. בעיני, שירות אדיב בליווי יחס אישי הם בין המרכיבים החשובים להצלחה שכן דרך תקשורת טובה, שקיפות וזמינות לצד ערכיות ולויאליות המהווים נדבך חשוב בגישתי לחיים, הופכים את מתן השירות שלנו לדיירים למקור לביטחון ולהצלחה משותפת. אני גאה להיות חלק מהצוות, ובכוונתי להמשיך ולקדם את התפתחות החברה אשר מובילה את תחום המגורים בישראל.