התחדשות עירונית – כל חלום גדול מתחיל בצעד קטן

כן, אתם יכולים להגשים חלום של התחלה חדשה במקום המוכר והאהוב שלכם

פרויקטי התחדשות עירונית הולכים וצוברים תאוצה בישראל, ולא בכדי: מדובר בהזדמנות פז להגשים את החלום של בית חדש, בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות וברף עיצוב וחדשנות גבוה – ללא כל עלות

את הבניין הישן יחליף בניין חדש לגמרי שייבנה משלב היסודות, תוך תכנון ועיצוב מוקפדים ובפרמטרים בלתי מתפשרים, למען השקט הנפשי שלכם ואיכות חייכם, באותה סביבה אהובה ומוכרת שבה אתם חיים כיום. במקום הדירה הישנה בבניין הישן בו אתם גרים, נקים עבורכם מהיסוד בניין חדש ובו דירות חדשות ומרווחות, בבניין חדשני ומודרני והחשוב מכל- בטיחותי. 

מחדשים את פני השכונה

אם גם הבניינים האחרים בסביבתכם מעוניינים וצריכים להתחדש, תוכלו להתאגד וליצור יחדיו שינוי סביבתי כולל, במסגרת פרויקט פינוי בינוי: בעזרתנו תוכלו לחדש את פני השכונה כולה, ולהפוך אותה למודרנית, איכותית ונעימה יותר.

עושים סדר בדברים

במציאות שבה, על פי דברי המומחים, אסון בישראל בדמות רעידת אדמה אינו תרחיש מופרך אלא רק שאלה של זמן, בתוספת המצב הביטחוני במזרח התיכון, בתים ישנים שנבנו ללא חדרי בטיחות וללא תווי תקן מחמירים בתחום, עלולים לקרוס בשעת אסון טבע שכזה. לכן, חשוב לוודא כי הבית שבו אתם מתגוררים עמיד למפגעים מסוג זה. 

פינוי בינוי

משמעות התוכנית היא התאגדות של כמה בניינים המעוניינים וצריכים להתחדש. באמצעות התוכנית ניתן ליישם הליך תמ"א 38/2 על כמה בניינים יחד וליצור יחדיו שינוי סביבתי כולל, לחדש את פני השכונה כולה ולהפוך אותה למודרנית, איכותית ונעימה יותר.

תמ"א 38/2 – הריסת הבניין ובניית בניין חדש במקומו

בהליך תמ"א 38/2 נבנה בניין חדש משלב היסודות. הבניין החדש נבנה תוך תכנון מוקפד, העומד בתקנים ההנדסיים המחמירים ביותר למניעת קריסה בשעת רעידת אדמה. בנוסף, בעלי הדירות מקבלים דירות חדשות בטיחותיות יותר, מרווחות, עם שלל יתרונות נוספים.

תמ"א 38 – חיזוק ותוספות בנייה

בהליך תמ"א 38 הבניין מקבל חיזוק חיצוני ותוספות בנייה מלמעלה. לאורך השנים מתברר כי בניינים רבים שחוזקו לפי תוכנית זו, לא עמדו בתקן לעמידות מפני רעידות אדמה (תקן 413).

עתיד טוב יותר למשפחה עם התחדשות עירונית
רוקח

איך מתחילים?

תהליך התחדשות עירונית בראש ובראשונה מעניק לכם, הדיירים, ביטחון ושקט נפשי מפני רעידות אדמה ומפגעים בטיחותיים. אך מעבר להריסת המבנים הישנים ובניית מבנים חדשים ובטיחותיים תחתם, התכנית מאפשרת עיצוב מחדש של ביתכם הפרטי ושל הבניין כולו: את דירתכם הישנה תחליף דירה חדשה, בטיחותית ומרווחת, מטופחת ומצוידת במפרט עשיר ומפנק, ואילו הבניין הישן יוחלף בבניין מגורים חדשני, בטיחותי ומודרני. כתוצאה מכך, פרט לשיפור ניכר באיכות חייכם, ערך הנכס החדש שלכם יעלה משמעותית על ערכו של זה הקיים. התוצאה: הבטחת עתיד כלכלי לטווח הרחוק, גם לדורות הבאים, ללא כל השקעה או עלות מצדכם.


1
אתם תגייסו את הסכמת בעלי הדירות, אנחנו נדאג למימון מלא
בשלב הראשון עליכם לגייס את הסכמתם של 80% מבעלי הדירות לתהליך. על מנת שנצעד אל עבר העתיד החדש שלכם בשקיפות מלאה ובהוגנות, אנו נממן עבורכם באופן מלא ייעוץ משפטי בלתי תלוי, שילווה אתכם בכל שלבי התהליך וידאג לאינטרסים שלכם.
2
חתימה על הסכם לשיתוף פעולה
ההסכם שעליו נחתום יכלול את כל פרטי התהליך בשקיפות מלאה, כולל תנאי המעבר של דיירי הבניין לדיור חלופי בזמן שנבנה את ביתכם החדש, לרבות מפרטי הדירות החדשות, תוכניות הבנייה וכל שאר הפרטים, קטנים וגדולים כאחד. בנוסף, נדאג לערבויות מלאות של מוסד פיננסי מוכר, כדי שאתם תוכלו לצאת לדרך בראש שקט.
3
אישור ובירוקרטיה – אין מה להיבהל, אנחנו כאן
לפני שיוצאים לדרך, יש לקבל אישור עקרוני של התוכנית בעירייה. אנו נכין עבורכם תוכניות מפורטות ונגיש אותן לעירייה לשם קבלת אישור. קיבלנו אישור? אפשר להמשיך הלאה.
4
אנו נדאג עבורכם לדיור חלופי לבחירתכם – ללא כל עלות
אנו מעוניינים ברווחתכם המרבית בזמן שנבנה את ביתכם החדש, ולכן, נספק לכם מימון מלא לדיור חלופי לבחירתכם, כולל ההובלה אל הדירה החלופית וממנה לביתכם החדש. כך, תחזרו לדירה חדשה בבניין חדש ומודרני, מצויד בחנייה פרטית ובמפרט טכני עשיר.
5
נבנה עבורכם בניין חדש משלב היסודות – במקצועיות ובמהירות המרבית
עם קבלת היתרי הבנייה אנו נפעל להריסת בניינכם הישן ולבניית בניינכם החדש והמודרני בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש, תוך שיתוף פעולה מלא עמכם. אנו מתחייבים לפעול לקידום התהליך בהקדם האפשרי, תוך הקפדה על סטנדרטי הבנייה המקצועיים, הגבוהים והמחמירים ביותר, למען חזרתכם המוקדמת ככל האפשר לביתכם החדש והבטיחותי, בבניין חדש ובסביבה מחודשת.
6
התוצאה - אתם תקבלו דירה חדשה וגדולה, בבניין חדש ומודרני ובסביבה מחודשת
בסיום התהליך תחזרו לשכונתכם המוכרת, לבניין חדש לגמרי ולדירה חדשה, בטיחותית, מרווחת וגדולה יותר – בהתאם לתוספת השטח הפרטנית שעליה הוסכם בהסכם – מצוידת במרפסת שמש, בממ"ד ובחנייה פרטית, ובעלת שווי גבוה יותר באופן משמעותי.
השאירו פרטיכם כאן
ונשוב אליכם
side button form צרו עימנו קשר