כל הסיבות לצאת איתנו לדרך

עלייה משמעותית בערך הנכס

ערכה של דירה שעברה התחדשות עירונית יכול לטפס גם ב-50%, בעקבות הרחבת הדירה ותוספת החדרים, והעובדה כי מדובר בדירה חדשה ובבניין חדש ומאובזר, ברמת תכנון חדשנית ועדכנית. כך למשל, במקום דירת 3 חדרים בבניין ישן, בעל הדירה מקבל דירת 4 חדרים בבניין חדש, עם מעלית, חנייה ושאר תוספות.

הרווח שלכם - דירה משודרגת

מכיוון שבהליך התחדשות עירונית מוקם בניין חדש לגמרי, הרי שאת הדירות הישנות והקטנות שהיו בבניין הישן - שלרוב סבלו מבעיות צנרת, חשמל וכיו"ב – מחליפות דירות חדשות, גדולות, מרווחות ויוקרתיות, על פי סטנדרט הבנייה המודרני, מצוידות במפרט עשיר.

בניין חדש עם חניה, לובי, מעליות ועוד

הליך התחדשות עירונית מחייב להוסיף לבניין החדש חנייה פרטית בקומת המרתף, לובי מודרני, מעלית וכיו"ב. בעלי הדירות זוכים לעיתים גם בחדר דיירים משותף ועוד.

דיור חלופי על חשבוננו בזמן הבנייה

בהליך תמ"א 38/2 בעלי הדירות מתפנים מהבניין הישן לדיור חלופי לבחירתם, במימון מלא שלנו (לרבות ההובלה) ובתום תקופת הבנייה שבים לדירתם החדשה בבניין חדש לגמרי.

חידוש התשתיות והסביבה

בהליך התחדשות עירונית מתחדשות לעיתים גם התשתיות העירוניות, כגון ביוב, מים וחשמל, לשיפור איכות חיי התושבים. הסביבה עצמה מתחדשת והופכת ירוקה ונעימה יותר.

ניצול שטחי בנייה קיימים

בהליך תמ"א 38/2 , בניית הבניינים החדשים מתבצעת במקום הבניינים הישנים שנהרסו. במציאות של מצוקת דיור, שבה ישנן פחות ופחות קרקעות חדשות לבנייה, מדובר בניצול מקסימלי של שטחי בנייה קיימים על ידי בנייה לגובה, עניין שתורם גם לאיכות הסביבה.

גב של חברה מבוססת ואיתנה

חוששים מתקלות? אנו ערוכים לתת מענה בכל מצב עם ניסיון של שנים בניהול והוצאה לפועל של פרוייקטי מגורים- מה שלא יקרה - אנחנו כאן.

השאירו פרטיכם כאן
ונשוב אליכם
side button form צרו עימנו קשר