דברי המנכ"לית

בעלי דירות יקרים,

בית הוא יותר מכתובת מגורים, מארבעה קירות ומה שביניהם. בית הוא המקום בו נוצרים זיכרונות, חווים חוויות ועוברים את מסע החיים. עבור רובנו הגדול, הבית שבו אנו מתגוררים הינו הנכס המשמעותי ביותר שלנו, המהווה את הבטחון הגדול עבורנו ועבור בני משפחותינו, ועתיד לשמש אותנו לשנים יפות וארוכות.

אפריקה התחדשות עירונית הוקמה מתוך הצורך הקיים בשוק, לחברה מנוסה ואחראית, היכולה להיות משענת לבעלי הדירות המתקשרים איתה במטרה להוביל את תחום ההתחדשות העירונית.

החברה שמה לה כמטרה אסטרטגית להוביל את הענף בכל פרמטר - החל מרמת הקשר עם בעלי הדירות באמצעות מנהל הפרויקט שלנו הנמצא עם כל דיירי הפרויקט בקשר אישי ורציף, דרך שלבי התכנון והרישוי, ועד למועד הפינויים מהדירות והקמת הפרויקט החדש ומסירת המפתחות לדירותיכם החדשות.

מעל הכל – אנחנו שומרים על שקיפות מלאה מולכם ועדכון הדוק בכל שלבי התהליך.

כחלק מהפעילות השוטפת, השלימה החברה בהצלחה פינוי ואכלוס של מאות יחידות דיור וכן היא פעילה ברוב רחבי הארץ תוך שימת דגש על פרויקטים של פינוי בינוי הנותנים מענה רחב להתחדשות אזורית משמעותית. אנו יודעים להתאים את עצמנו לסיטואציות המשתנות בשטח, תוך עמידה בכל ההתחייבויות שנקבעו מראש, ולספק את הפתרונות המיטביים והיצירתיים לאתגרים הצצים תוך כדי התהליך, כמו גם לשינויים הדינמיים המתרחשים לא אחת. בעולם ההתחדשות העירונית, שבו אין סף כניסה מוגדר ליזמים, אנו נהווה עבורכם משענת אמינה, יציבה ואיתנה, אנו נצעד איתכם יד ביד כל הדרך לביתכם החדש תוך עמידה מלאה בכל ההתחייבויות, בצורה המיטבית ובזמן הקצר ביותר.

ניסיון החיים שנצבר בקבוצת אפריקה ישראל מגורים בהקמת שכונות מגורים לאורך השנים עומד לרשותכם ביחד עם החוסן והאיתנות הפיננסית שלנו.

אנו מודים לכם על האמון והנכונות לפתוח לנו את דלת ביתכם, ומזמינים אתכם לקחת חלק בשותפות מוצלחת שתוביל אתכם אל עבר היעד בצורה הטובה ביותר, ולהיכנס גם אתם אל משפחת אפריקה התחדשות עירונית. 

 

אשמח לעמוד לרשותכם

רונית אשד לוי,

מנכ"לית אפריקה התחדשות עירונית